POJEMNIKI SPOŻYWCZE

Oferujemy atestowane pojemniki do składowania i transportu artykułów spożywczych : wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, wykonane z materiału odpornego na większość kwasów i zasad, szczelne, nie ulegają zawilgoceniu, zachowują swoje właściwości w temperaturze (w zależności od modelu) od  -40 do + 100 C, dzięki ergonomicznym uchwytom zapewniają komfortowy transport. Świadectwa dopuszczenia do kontaktu z żywnością (atest PZH, certyfikaty wymagane w Unii Europejskiej). Zastosowanie w zakładach produkcyjnych przemysłu spożywczego, hurtowniach i sklepach.

Wymiary zewnętrzne standardowych pojemników: od 72 x 102 x 54 mm do 1200 x 1000 x 1390 mm, pojemność od 2 do 1120 litrów
Na życzenie Państwa możemy wyprodukować pojemniki o innych, nietypowych wymiarach.

Konstrukcja pojemników umożliwia składowanie w stosie i/lub chowanie jednego w drugi podczas przechowywania pustych - duża oszczędność przestrzeni.

Ściany boczne - pełne, dziurkowane lub szczelinowe

Wyposażenie dodatkowe:pokrywy nakładane i uszczelniające, pokrywy na zawiasach, uchwyty, przegrody, wózki transportowe, kieszenie etykietowe, możliwość trwałego oznakowania napisem lub logo firmy.

Pojemniki izotermiczne - pojemność od 10 do 450 litrów


POJEMNIKI - wersja FLASH
SKRZYNIOPALETY
POJEMNIKI Z ALUMINIUM


BUDECO - BIURO HANDLOWE

04-942 Warszawa ul. Ochocza 2

tel.: (22) 612 67 79

fax: (22) 872 10 86

e-mail : info@budeco.com.pl

http://www.budeco.com.pl